Anunt-decizie etapa de incadrare APM Bacau – proiect „Amenajare trotuare in comuna Stefan cel Mare, judetul Bacau”

Comuna Stefan cel Mare

titular al proiectului “Amenajare trotuare in comuna Stefan cel Mare, judetul Bacau, anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre APM Bacau, ca nu este necesara evaluarea impactului asupra mediului si evaluarea adecvata, pentru proiectul propus a fi amplasat in comuna Stefan cel Mare, judetul Bacau.

Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul APM Bacau, str. Oituz, nr. 23, in zilele de luni-joi, intre orele 8.00-16.00 si vineri, intre orele 8.00-14.00, precum si la urmatoarea adresa de internet: www.apmbc.anpm.ro.

Publicul interesat poate inainta comentarii/observatii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 5 zile de la data publicarii prezentului anunt, pana la data de 31.10.2018.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *