Anunt privind decizia etapei de incadrare de catre APM Bacau pentru proiectul „Modernizare drumuri de interes local in comuna Stefan cel Mare judetul Bacau”

img05901

Comuna Stefan cel Mare titular al proiectului „Modernizare drumuri de interes local in comuna Stefan cel Mare judetul Bacau” anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre APM Bacau, ca nu este necesara evaluarea impactului asupra mediului si evaluarea adecvata, pentru proiectul propus a fi amplasat in comuna Stefan cel Mare judetul Bacau.

Proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la sediul APM Bacau, str. Oituz, nr. 23, in zilele de luni-joi, intre orele 800-1600 si vineri intre orele 800-1400 precum si la urmatoarea adresa de internet: www.apmbc.anpm.ro. Publicul interesat poate inainta comentarii/observatii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 5 zile de la data publicarii prezentului anunt, pana la data de 02.05.2017.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *