Anunt public etapa de incadrare proiect

,,COMUNA STEFAN CEL MARE titular al „Modernizare si construire poduri si podete în satele Bogdana, Stefan cel Mare si Negoiesti, judetul Bacau ”, propus a se realiza în comuna Stefan cel Mare, Bogdana și Negoiesti, judeţul Bacău,  anunţă publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM Bacău, că nu este necesară evaluarea impactului asupra mediului.

Proiectul deciziei de încadrare şi motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul APM Bacău, str. Oituz, nr. 23, în zilele de luni-joi, între orele 8.00-16.30 şi vineri, între orele 8.00-14.00, precum şi la următoarea adresă de internet: www.apmbc.anpm.ro.Publicul interesat poate înainta comentarii/observaţii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 5 de zile de la data publicării prezentului anunţ, până la data de  27.10.2017 ”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *